Lotniska w Polsce Wiadomości Branżowe

Walentynki w pięciu smakach – podpowiada Qtravel.pl

inShareKażdy pretekst jest dobry, by podarować kochanej osobie coś szczególnego. A Walentynki to okazja, która zdarza się tylko raz w roku. Dlatego kiedy pogoda w kraju nas nie rozpieszcza – rozpieśćmy się nawzajem i

Każdy pretekst jest dobry, by podarować kochanej osobie coś szczególnego. A Walentynki to okazja, która zdarza się tylko raz w roku. Dlatego kiedy pogoda w kraju nas nie rozpieszcza – rozpieśćmy się nawzajem i zaszalejmy na walentynkowym wyjeździe. W końcu św. Walenty jest patronem nie tylko zakochanych, ale i… szaleńców! Wszystkim, którzy poszukują inspiracji podpowiadamy kilka pomysłów na walentynkową wycieczkę.

Romantycznie i… po francusku
Nie zaskoczymy nikogo oryginalnością, jeśli na początek zaproponujemy… Paryż. Dla świeżo upieczonych par to doskonałe miejsce by „zacieśnić relację”. Dla par z dłuższym stażem, które jeszcze nie postawiły swojej stopy na paryskim bruku to absolutny numer jeden na liście walentynkowych propozycji. Z kolei zakochanych, którzy już odwiedzili miasto nad Loarą, do ponownej wizyty przekonać mogą zimowe wyprzedaże w paryskich butikach.

City Break Magia Paryża
Dojazd: samolot
Organizator: Regent
Wyżywienie: śniadania

 

 

 

Gorące klimaty
W walentynkowy dzień warto rozgrzać nie tylko serce, ale i ciało. A ciepłe plaże wcale nie są aż tak daleko! Już trzy godziny lotu dzielą zakochanych od ciepłego morza i drinków z palemką. Organizatorzy doskonale wiedzą, że zakochani lubią świętować w pełnym słońcu. Dlatego Ecco Holiday w specjalnej ofercie walentynkowej proponuje 4 gorące kierunki: Teneryfa, Gran Canaria, Sharm el Sheikh i Hurghadę. Wszystkie pary zostaną obdarowane dodatkowymi prezentami – winem, owocami, lub wycieczkami.

Teneryfa Be Live Playa La Arena
Organizator: Ecco Holiday
Kategoria: 4*
Wyżywienie: All Inclusive

 

 

 

Hurghada Sunrise Select Garden Beach Resort & Spa
Organizator: Ecco Holiday
Kategoria: 5*
Wyżywienie: All Inclusive

 

 

 

Miłość kocha luksus
Luksus stanowi doskonałe tło dla miłości. Dlaczego więc w Dzień św. Walentego nie zaszaleć i prawdziwie się w nim zanurzyć? Wybór jest szeroki, a my podpowiadamy Malediwy, Dubaj i Sri Lankę. Wszędzie tam znajdziemy nie tylko egzotyczne krajobrazy, ale także relaks w eleganckim SPA i obsługę na najwyższym poziomie.

A to już wiesz?  Emirates SkyCargo na lotnisku Dubai World Central

Malediwy Sun Island Resort & Spa
Organizator: Orka Travel
Kategoria: 4*
Wyżywienie: śniadania i obiadokolacje

 

 

 

Sri Lanka Kani Lanka Resort & Spa
Organizator: Rainbow Tours
Kategoria: 4*
Wyżywienie: śniadania i obiadokolacje

 

 

 

Dubaj Coral Beach Resort
Organizator: Rainbow Tours
Kategoria: 4*
Wyżywienie: śniadania

 

 

 

Odpływamy!
Rejs to doskonały pomysł na świętowanie dnia zakochanych. Nowoczesne liniowce to pływające, luksusowe hotele. Tutaj nie można się nudzić, a dzień jest za krótki, by skorzystać ze wszystkich dostępnych atrakcji. Każdy znajdzie tu coś dla ciała – kuby fitness, baseny, siłownie, boiska do tenisa; i dla duszy – teatry galerie sztuki, biblioteki. Rejs to także okazja, by codziennie zjeść wykwintną kolację i poczuć się razem zupełnie wyjątkowo.

Morze Śródziemne Msc Splendida Msc Cruises
Dojazd: własny
Organizator: Rudolf Reisen Poland
Kategoria: 5*
Wyżywienie: 3 posiłki

 

 

 

Wyspy Kanaryjskie Norwegian Jade Norwegian Cruise Line
Dojazd: samolot
Organizator: Rudolf Reisen Poland
Kategoria: 5*
Wyżywienie: 3 posiłki

 

 

 

Zakochani w zimie
Żeby było gorąco wcale, nie musi być ciepło. Pary zakochane nie tylko w sobie, ale także w białym szaleństwie zachęcamy do wybrania czegoś z bogatej oferty dla narciarzy. Warto poszukać takich miejsc, w których oprócz doskonałych warunków na stoku znajdziemy także ciekawe atrakcje krajoznawcze. Polecamy Tyrol, gdzie w Galerii Kryształów Swarovskiego w Wattens koło Innsbrucka każdy znajdzie dla swojej drugiej połówki piękny walentynkowy prezent.

Austria Tyrol Hotel Central
Dojazd: własny
Organizator: SnowTrex
Wyżywienie: śniadania i obiadokolacje

 

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy