Wiadomości Branżowe

Na wakacje z Rainbow Tours Dreamlinerem LOT-u przez kolejne dwa lata

Warszawa, 8 kwietnia 2014 roku – Po sukcesie rejsów czarterowych Dreamlinerem w ostatnim sezonie zimowym, Polskie Linie Lotnicze LOT oraz Rainbow Tours podpisały kolejną, tym razem dwuletnią umowę o współpracy. Oprócz kierunków obsługiwanych dotychczas – Kuba, Meksyk, Sri Lanka, Tajlandia, w sezonie zima 2014/15 pojawią się również Republika Południowej Afryki oraz Wietnam, a dodatkowo

Warszawa, 8 kwietnia 2014 roku – Po sukcesie rejsów czarterowych Dreamlinerem w ostatnim sezonie zimowym, Polskie Linie Lotnicze LOT oraz Rainbow Tours podpisały kolejną, tym razem dwuletnią umowę o współpracy. Oprócz kierunków obsługiwanych dotychczas – Kuba, Meksyk, Sri Lanka, Tajlandia, w sezonie zima 2014/15 pojawią się również Republika Południowej Afryki oraz Wietnam, a dodatkowo już od listopada 2015 roku klienci Rainbow Tours bez przesiadek polecą Boeingami 787 Dreamliner, również do Kostaryki.

Począwszy od listopada 2014 roku rejsy będą wykonywane z Warszawy bezpośrednio do Bangkoku, meksykańskiego Cancun i Varadero na Kubie – raz w tygodniu, natomiast do stolicy Sri Lanki – Colombo, wietnamskiego Ho Chi Minh (dawnego Sajgonu) oraz Durbanu w RPA, co dwa tygodnie. Na wymarzone wakacje pasażerowie Rainbow Tours polecą na pokładzie samolotu Boeing 787 Dreamliner LOT-u, bez przesiadek i międzylądowań, gwarantującego klientom komfort i najwyższą jakość lotu.

„Po ogromnym sukcesie sprzedażowym kierunków obsługiwanych Dreamlinerem w sezonie zima 2013/14 byliśmy absolutnie przekonani, że współpracę z LOT-em należy kontynuować. Stąd umowa na kolejne 2 lata na obsługę nie tylko dotychczasowych kierunków, ale także nowych: RPA i Wietnamu oraz Kostaryki”mówi Grzegorz Baszczyński, Prezes Rainbow Tours.

Dwuletnia umowa o współpracy to najlepszy dowód na sukces rejsów czarterowych Dreamlinerem. Cieszymy się, że Rainbow Tours, a przede wszystkim klienci biura podróży doceniają nowoczesność i komfort tej maszyny. Boeing 787 nie ma konkurencji na naszym rynku. Alternatywą są tylko wielogodzinne rejsy z międzylądowaniami, a Dreamliner to lot prosto do celu. Ta współpraca pozwala również na efektywne wykorzystanie naszej floty dalekiego zasięgu w sezonie zimowym, gdy ruch pasażerski jest mniej intensywny, a samoloty spędzają mniej godzin w powietrzu w ramach naszej siatki połączeń”dodaje Sebastian Mikosz, Prezes Polskich Linii Lotniczych LOT.

A to już wiesz?  Gdzie na wypoczynek w tym roku?

Warto przypomnieć, że ten najnowocześniejszy samolot na świecie w każdej z klas: Elite Club, Premium Club i Ekonomicznej, oferuje bogaty system rozrywki pokładowej obejmujący: filmy na żądanie, audiobooki, muzykę, elektroniczne wydania prasy i magazynów, gry oraz możliwość śledzenia pozycji samolotu podczas trwania rejsu.

Na Pasażerów, którzy wybiorą Klasę Ekonomiczną czekają między innymi: nowoczesne fotele, indywidualne monitory oraz słuchawki z redukcją szumu a także sky bar. Ceny biletów w klasie ekonomicznej zaczynają się już od 1999 zł w obie strony.

Klasa Premium Club, jest klasą o podwyższonym standardzie z trzema rzędami wygodnych, szerokich foteli z podnóżkami i regulowanymi zagłówkami, gwarantującymi komfort podróży niedostępny do chwili obecnej na żadnym rejsie czarterowym z Polski. Podróż w tej klasie zawiera wszystkie usługi dostępne w klasie ekonomicznej, a dodatkowo: indywidualne większe monitory, posiłki podczas lotu, napoje bezalkoholowe oraz wybrane alkoholowe. Dopłata za rejs w Premium Club wynosi już od 849 złotych od osoby w obie strony.

Elite Club to nie tylko luksusowa podniebna restauracja. Pasażerom zapewnia: wyjątkową jakość podróżowania oraz najwyższą jakość wypoczynku dzięki luksusowym, elektronicznie sterowanym fotelom, które rozkładają się do pełnej leżącej pozycji (długość aż 190 cm!). Do dyspozycji pasażerów są również indywidualne monitory z pilotem do systemu rozrywki pokładowej, słuchawki z redukcją szumu, USB, przybory toaletowe oraz zasłonki pomiędzy fotelami pozwalające na oddzielenie się od współpasażerów lotu podczas snu. Całość uzupełnia doskonałej jakości menu oraz szeroki wybór napojów bezalkoholowych oraz wyselekcjonowanych alkoholi. Dodatkowo pasażerowie mają zagwarantowaną priorytetową odprawę przy stanowiskach LOT Elite Club/Business Class. Dopłata za podróż w Elite Club wynosi już 1599 złotych od osoby w obie strony.

Czarterowe destynacjeCzas podróży bez międzylądowańCzas podróży z międzylądowaniem
Sri Lanka,Colombo8h 40min17h 30min
Tajlandia, Bangkok9h 45min16h 40min
Meksyk, Cancun12h 35min21h 05min
Kuba, Varadero 11h 55 min16h 50min
RPA, Durban11h 25min17h 20min
Wietnam, Ho Chi Minh10h 2omin19h 05min

Kostaryka, San Jose

13h 30min19h 45min
A to już wiesz?  Narciarska oferta od InfoSki.pl w wyszukiwarce Qtravel

Źródło Rainbow Tours. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy