Lotniska w Polsce Wiadomości Branżowe

Katalog Egzotyka 2012/13 Rainbow Tours na iPadzie

Rainbow Tours uruchomił aplikację prezentującą katalog Egzotyka 2012/13 dla tabletów iPad. Aplikacja jest bezpłatna i można ją pobrać przez sklep internetowy App Store.Postarano się, aby forma katalogu była dla odbiorców jak

Rainbow Tours uruchomił aplikację prezentującą katalog Egzotyka 2012/13 dla tabletów iPad. Aplikacja jest bezpłatna i można ją pobrać przez sklep internetowy App Store.

Postarano się, aby forma katalogu była dla odbiorców jak najbardziej przystępna , dlatego stanowi ona niemal wierne odwzorowanie wersji drukowanej. Zyskano dzięki temu możliwość wymiennego korzystania z obu wersji, ponieważ mają taki sam układ, treść oraz numeracje stron. Ułatwia to również komunikację pomiędzy klientami a działem sprzedaży przy dokonywaniu zamówienia.

Twórcy aplikacji zapewniają, że jest to pierwsza tego typu publikacja ( na dzień publikacji ) dostępna w tej formie na iPada. Założeniem jest możliwość jej ściągnięcia i korzystania dokładnie tak samo jak z ebooka w dowolnym momencie bez koniczności dostępu do internetu i odwiedzania biura. Klienci po zapoznaniu się z ofertą mogą przejść bezpośrednio do systemu rezerwacyjnego w którym dokonują rezerwacji wybranej przez siebie wycieczki lub hotelu. W tym wypadku niezbędne jest już połączenie z internetem.

Aplikacja z katalogiem Egzotyka 2012/13 dostępna jest w linku:

http://itunes.apple.com/pl/app/rt-egzotyka-2012/id539925846?mt=8&ls=1

A to już wiesz?  Emirates sponsorem portugalskiej drużyny piłkarskiej Benfica

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy