Wiadomości Branżowe

Emirates zwiększają liczbę połączeń do Singapuru i na Seszele

Piąte codzienne połączenie do Singapuru oraz dwa dodatkowe loty tygodniowo na SeszeleDUBAJ, Zjednoczone Emiraty Arabskie, 15 maja 2014 r. - Emirates, linie łączące ludzi i miejsca na całym świecie, zapowiedziały otwarcie kolejnego, piątego codziennego połączenia pomiędzy Dubajem i Singapurem, które nastąpi 1 sierpnia br. Jeszcze w tym roku przewoźnik zwiększy również

Piąte codzienne połączenie do Singapuru oraz dwa dodatkowe loty tygodniowo na Seszele

DUBAJ, Zjednoczone Emiraty Arabskie, 15 maja 2014 r. – Emirates, linie łączące ludzi i miejsca na całym świecie, zapowiedziały otwarcie kolejnego, piątego codziennego połączenia pomiędzy Dubajem i Singapurem, które nastąpi 1 sierpnia br. Jeszcze w tym roku przewoźnik zwiększy również liczbę połączeń na Seszele do dwóch dziennie.

Dzięki kolejnemu dziennemu rejsowi pomiędzy Dubajem i Singapurem liczba połączeń zwiększy się do 35 w tygodniu, z czego 28 to połączenia bezpośrednie, a 7 z przesiadką w Kolombo. Oprócz tego Emirates oferują codzienne połączenia z Singapuru do Brisbane i Melbourne. Dodatkowe połączenie obsługiwane będzie przez Boeinga 777-300.

Wprowadzenie piątego codziennego połączenia pomiędzy Dubajem i Singapurem odzwierciedla rosnący popyt na loty pomiędzy tymi dwoma ważnymi ośrodkami światowego biznesu, handlu i turystyki. Zwiększona częstotliwość połączeń daje naszym klientom większą elastyczność w planowaniu podróży, pozwalając im na bezproblemowe korzystanie z naszej szerokiej siatki połączeń – powiedział Barry Brown, Divisional Senior Vice President, Commercial Operations East, Emirates.

Emirates rozpoczęły loty do Singapuru w 1990 roku, a ta dodatkowa usługa pokazuje nasze zaangażowanie na tym rynku oraz znaczenie Singapuru dla naszej globalnej siatki – dodał Brown.

Kolejnym krokiem w rozwoju siatki połączeń Emirates będzie wprowadzenie dwóch kolejnych lotów tygodniowo na trasie na Seszele. Zwiększy to łączną liczbę połączeń do czternastu, czyli dwóch dziennie, od 28 października tego roku. Emirates operują na trasie pomiędzy Dubajem a Seszelami Airbusem A340-500.

Seszele stanowią grupę 115 pięknych i tropikalnych wysp, położonych 1600 km od wschodniego wybrzeża Afryki. Archipelag ten jest domem dla wielu endemicznych gatunków roślin i zwierząt, które są jednymi z najrzadszych na ziemi. Na wyspach znajdują się dwa miejsca wpisane na listę światowego dziedzictwa UNESCO: unikatowy rezerwat Vallée de Mai oraz Aldabra – jeden z największych atoli na świecie. Seszele są również doskonałym miejscem dla miłośników żeglarstwa i nurkowania.

A to już wiesz?  Ze smartfonem w podróży

W tym roku Emirates rozszerzyły już swoją siatkę połączeń o Kijów, Taipej i Boston oraz zapowiedziały otwarcie połączeń do Abudży i Kano w Nigerii (1 sierpnia); Chicago (5 sierpnia); Oslo (2 września) i Brukseli (5 września).

 

Źródło Emirates. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy