Wiadomości Branżowe

Emirates wznawiają połączenie do Trypolis

Emirates wznawiają połączenie do Trypolis
Warszawa – 10 września 2013 roku – Linie lotnicze Emirates wznowiły loty pasażerskie do Trypolis, stolicy i największego miasta Libii. Emirates ponownie otworzyły kluczowe dla Libii połączenie, przywracając mieszkańcom tego kraju dostęp do globalnej, obejmującej sześć kontynentów, siatki połączeń przewoźnika.Emirates obsługują tygodniowo trzy połączenia do Tripolis z międzylądowaniem na Malcie. Rejsy są realizowane przez Boeingi 777-200ER w trzyklasowej konfiguracji. Samolot rejsu  o numerze EK745 startuje z Dubaju w niedziele, wtorki i czwartki o godzinie 9:30 i ląduje na Malcie o 13:25. Wylot z Malty odbywa się o godzinie 14:55, a lądowanie w Tripolis o godzinie 15:55. Rejs powrotny rozpoczyna się o godzinie 17:45, a kończy się lądowaniem w Dubaju o godzinie 1:00 następnego dnia.Tripolis jest jednym z głównych centrów biznesowych Libii, a także siedzibą największych krajowych i międzynarodowych firm. W czerwcu 2012 roku Emirates otworzyły swoje lokalne biuro w Tripolis, umożliwiając klientom rezerwację lotów z Libii.W ramach wsparcia handlu pomiędzy Tripolis a resztą świata, w maju 2012 roku Emirates SkyCargo uruchomiły przewozy frachtowe do tego miasta,

Teaser

Warszawa – 10 września 2013 roku – Linie lotnicze Emirates wznowiły loty pasażerskie do Trypolis, stolicy i największego miasta Libii.

Emirates ponownie otworzyły kluczowe dla Libii połączenie, przywracając mieszkańcom tego kraju dostęp do globalnej, obejmującej sześć kontynentów, siatki połączeń przewoźnika.

Emirates obsługują tygodniowo trzy połączenia do Tripolis z międzylądowaniem na Malcie. Rejsy są realizowane przez Boeingi 777-200ER w trzyklasowej konfiguracji. Samolot rejsu  o numerze EK745 startuje z Dubaju w niedziele, wtorki i czwartki o godzinie 9:30 i ląduje na Malcie o 13:25. Wylot z Malty odbywa się o godzinie 14:55, a lądowanie w Tripolis o godzinie 15:55. Rejs powrotny rozpoczyna się o godzinie 17:45, a kończy się lądowaniem w Dubaju o godzinie 1:00 następnego dnia.

Tripolis jest jednym z głównych centrów biznesowych Libii, a także siedzibą największych krajowych i międzynarodowych firm. W czerwcu 2012 roku Emirates otworzyły swoje lokalne biuro w Tripolis, umożliwiając klientom rezerwację lotów z Libii.

W ramach wsparcia handlu pomiędzy Tripolis a resztą świata, w maju 2012 roku Emirates SkyCargo uruchomiły przewozy frachtowe do tego miasta, wspomagając tym samym import różnorodnych towarów, takich jak sprzęty elektroniczne z Dalekiego Wschodu czy urządzenia wiertnicze ze Stanów Zjednoczonych. Dzięki wznowieniu lotów pasażerskich, Emirates SkyCargo może zaoferować libijskim klientom większą pojemność przewozową – przekraczającą 100 ton tygodniowo – a także zapewnić większą częstotliwość połączeń z rynkami dostawców, z którymi współpracują Libijczycy.

Linie Emirates szczycą się obecnie flotą 201 samolotów, które latają do 134 miast w 74 krajach w zasięgu 6 kontynentów. Przewoźnik jest obecnie największym na świecie operatorem Airbusów A380 i Boeingów 777.

Źródło Emirates. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  Co powinieneś wziąć pod uwagę, kupując rower

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy